MÖBLER / Bord / Salongsbord 8023315
nr 802 3315
Salongsbord
1800-tal, diameter: 106, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:35:50
300 kr
500 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
900 kr